Klatki oraz kojce dla zwierząt egzotycznych i podwórkowych

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem klatek, wolier oraz kojców dla zwierząt egzotycznych i podwórkowych. Oferowane przez nas produkty cechują się trwałością i wysokiej jakości wykonaniem. Ponadto jesteśmy w stanie dopasować je wymiarowo do indywidualnych preferencji i potrzeb Klientów. Dysponujemy klatkami w wielu rozmiarach. W naszym sklepie zamówią Państwo zarówno klatki dla małp, jak i solidne klatki dla ptaków egzotycznych i innych gatunków.

Szeroka oferta klatek i kojców dla zwierząt

Posiadamy szeroką ofertę światowej jakości klatek i kojców dla zwierząt. Wieloletnie doświadczenie oraz styczność z różnymi, niespotykanymi na co dzień gatunkami pozwoliły nam zdobyć wyspecjalizowaną wiedzę i fachowe spojrzenie na potrzeby Klientów oraz ich zwierząt. Gwarantujemy trwałe, stabilne i bezpieczne w użytkowaniu klatki, które swoimi ponadstandardowymi rozmiarami wyróżniają się na tle produktów naszej konkurencji.

Oferujemy:

  • wyrób klatek wewnętrznych z aluminium i siatki lub szkła,
  • budowę wolier zewnętrznych letnich i całorocznych,
  • kojce i budy dla psów,
  • budynki hodowlane z niezbędnym wyposażeniem i infrastrukturą.

Jaki kojec warto kupić dla zwierząt egzotycznych?

Decydując się na kupno kojca lub klatki dla zwierząt egzotycznych należy wziąć pod uwagę specyfikę gatunku oraz ich większe (w stosunku do zwierząt domowych) wymagania. Klatki dla małp mają inną funkcjonalność i specyfikacje niż np. klatki dla mięsożerców, przy których należy zachować szczególną ostrożność. Prezentowane przez nas modele klatek są dostosowane do wielu gatunków zwierząt. Ponadto oferujemy usługę personalizacji klatek oraz montaż wysokospecjalistycznych akcesoriów dla zwierząt, ułatwiających im dostosowanie się do otaczającego ich środowiska.

Klatki i woliery dla ptaków egzotycznych

Wybierając odpowiednie klatki lub woliery dla ptaków egzotycznych, w tym np. papug hodowlanych, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmiar boksu. Zwierzęta te, by prawidłowo się rozwijać, potrzebują dużych, przestronnych wolier, w których bezproblemowo i swobodnie będą mogły się przemieszczać. Klatki trzeba wybierać bezpośrednio do cech gatunkowych ptaka (tj. wymiarów i charakterystyki). Odstęp między prętami bądź wielkość oczek siatki nie powinny być większe niż średnica głowy ptaka – tak by nie mógł się on między nimi przecisnąć. W asortymencie posiadamy funkcjonalne i obszerne pomieszczenia dla ptaków egzotycznych.