Ekologiczne karmy dla zwierząt egzotycznych i domowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo ekologiczne karmy dla zwierząt egzotycznych, a także dla gospodarskich oraz domowych. Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem specjalistycznych, wysokojakościowych karm produkowanych przez międzynarodową firmę MAZURI. Oferowana przez nas żywność dla zwierząt jest komponowana z naturalnych, ekologicznych składników i nie zawiera w sobie szkodliwych ulepszaczy, substancji chemicznych oraz leków takich jak czynniki wzrostu bądź antybiotyki.

Specjalistyczne karmy dla zwierząt o zróżnicowanej diecie

Zapewniamy szeroki i zróżnicowany dietetycznie wybór karm dla każdego gatunku zwierząt. Nasze zaopatrzenie obejmuje zarówno karmy dla dużych zwierząt egzotycznych np. zebry, słonie czy nosorożce, jak i dla mniejszych gadów, płazów czy gryzoni. Dodatkowo dostarczamy zamienniki mleka oraz witaminy dla zwierząt hodowlanych. Prezentowany przez nas asortyment jest certyfikowany, spełnia wszystkie normy jakościowe i nie zawiera szkodliwych substancji.

Oferowane przez nas specjalistyczne karmy MAZURI dostarczają zwierzętom niezbędne składniki odżywcze. Pasze te są tworzone w oparciu o najnowsze badania naukowe regulujące wymogi żywieniowe dla gatunków egzotycznych oraz z troską o podobieństwo do diety w naturalnym środowisku dzikich zwierząt. Firma MAZURI Zoo Foods szczegółowo kontroluje każdy etap produkcji – od powstania receptury po dostawę do klienta. Wykorzystywane surowce pochodzą z wiarygodnych źródeł, półprodukty są zaś wytwarzane na miejscu w należącym do przedsiębiorstwa zakładzie produkcyjnym w Essex w Anglii.

Dlaczego jakość karmy jest ważna?

Jakość jedzenia wpływa bezpośrednio na stan zdrowia i żywotność zwierząt, np. papug hodowlanych – szczególnie biorąc pod uwagę, że zwierzęta egzotyczne potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety. Wysokogatunkowe karmy ekologiczne są w stanie zapewnić niezbędne wartości odżywcze oraz wpłynąć na pracę organizmu zwierząt – w związku z tym przy wyborze odpowiedniego pożywienia warto zwrócić uwagę na skład, poziom przyswajalności oraz strawność. Oferujemy duży wybór pożywnych karm, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów, prowadzących np. hodowlę małp, zwierząt pasących się, a nawet zwierząt wodnych.