Ekologiczne karmy dla zwierząt egzotycznych i domowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo ekologiczne karmy dla zwierząt egzotycznych, a także dla gospodarskich oraz domowych. Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem specjalistycznych, wysokojakościowych karm produkowanych przez międzynarodową firmę MAZURI. Oferowana przez nas żywność dla zwierząt jest komponowana z naturalnych, ekologicznych składników i nie zawiera w sobie szkodliwych ulepszaczy, substancji chemicznych oraz leków takich jak czynniki wzrostu bądź antybiotyki.

Specjalistyczne karmy dla zwierząt o zróżnicowanej diecie

Zapewniamy szeroki i zróżnicowany dietetycznie wybór karm dla każdego gatunku zwierząt. Nasze zaopatrzenie obejmuje zarówno karmy dla dużych zwierząt egzotycznych np. zebry, słonie czy nosorożce, jak i dla mniejszych gadów, płazów czy gryzoni. Dodatkowo dostarczamy zamienniki mleka oraz witaminy dla zwierząt hodowlanych. Prezentowany przez nas asortyment jest certyfikowany, spełnia wszystkie normy jakościowe i nie zawiera szkodliwych substancji.

Oferowane przez nas specjalistyczne karmy MAZURI dostarczają zwierzętom niezbędne składniki odżywcze. Pasze te są tworzone w oparciu o najnowsze badania naukowe regulujące wymogi żywieniowe dla gatunków egzotycznych oraz z troską o podobieństwo do diety w naturalnym środowisku dzikich zwierząt. Firma MAZURI Zoo Foods szczegółowo kontroluje każdy etap produkcji – od powstania receptury po dostawę do klienta. Wykorzystywane surowce pochodzą z wiarygodnych źródeł, półprodukty są zaś wytwarzane na miejscu w należącym do przedsiębiorstwa zakładzie produkcyjnym w Essex w Anglii.

Dlaczego jakość karmy jest ważna?

Jakość jedzenia wpływa bezpośrednio na stan zdrowia i żywotność zwierząt – szczególnie biorąc pod uwagę, że zwierzęta egzotyczne potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety. Wysokogatunkowe karmy ekologiczne są w stanie zapewnić niezbędne wartości odżywcze oraz wpłynąć na pracę organizmu stworzeń – w związku z tym przy wyborze odpowiedniego pożywienia warto zwrócić uwagę na skład, poziom przyswajalności oraz strawność.