Karma dla bażantów

W ofercie pasz oferujemy karmę dla bażantów, którą docenią wszyscy profesjonalni hodowcy tych ozdobnych gatunków ptaków z rodziny kurowatych. Prawidłowe, dobrze zbilansowane pożywienie może mieć wpływ nie tylko na zdrowie i żywotność, ale również na stan upierzenia i inne cechy związane z wyglądem bażanta.

Oferowane przez nas karmy dla bażantów nadają się również do karmienia innych ptaków z tzw. rzędu ptaków grzebiących, czyli należących do rodzin kurowatych, przepiórowatych, a także perlic, czubaczy oraz nogali. Jeśli chcą uzyskać Państwo więcej informacji na temat dostępnych karm, to zachęcamy do zapoznania się z kartami katalogowymi dostępnymi na stronie. Mogą również Państwo skontaktować się z nami bezpośrednio – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się dobrać produkty zgodne z oczekiwaniami. Gwarantujemy, że sprowadzane przez nas karmy dla bażantów są bogate we wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla prawidłowego rozwoju.

Jaką karmę dla bażantów wybrać?

Przy wyborze karmy dla bażantów, warto zwrócić uwagę na skład paszy oraz zalecenia żywieniowe. Co więcej, istotne jest, aby dostosować pożywienie do etapu życia ptaków. Nasza oferta obejmuje zarówno karmy dla bażantów w okresie lęgowym, jak i tych poza okresem lęgowym. W zależności od etapu, dieta i zapotrzebowanie na niektóre składniki odżywcze mogą się znacznie różnić. Ponadto dysponujemy również karmą dla piskląt, a także substytutami ptasiego mleka. W związku z szybkim rozwojem organizmu, młode ptaki w szczególności wymagają odpowiednio zbilansowanej i bogatej w różne witaminy diety.

Zobacz również: papugi hodowlane

Odpowiednia dla:

bażantów ozdobnych i innych kuraków poza okresem lęgowym
POLSKI | ENGLISH

 

Odpowiednia dla:

bażantów ozdobnych i innych kuraków w okresie lęgowym
POLSKI | ENGLISH

Odpowiednia dla:

piskląt bażantów i piskląt innych kuraków
POLSKI | ENGLISH